- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- UHLOVÝ KÁBEL C14094ABK01-5M USB-C/USB-C 5.0 m UNITEK
UHLOVÝ KÁBEL C14094ABK01-5M USB-C/USB-C 5.0 m UNITEK
- Kompletné špecifikácie
UHLOVÝ KÁBEL C14094ABK01-5M USB-C/USB-C 5.0 m UNITEKSkladom12,08 EUR9,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Konektor USB-C / Konektor USB-C ; Dĺžka káblu: 5.0 m ; Farba: Čierny ; Štandard USB: 3.0 ; Vybrané vlastnosti: Podpora PD 60W Podporovaná rýchlosť prenosu : 5 Gbps ;
| Kábel: | Konektor USB-C / Konektor USB-C |
| Dĺžka káblu: | 5.0 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 3.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | 5 mm |
| Hmotnosť: | 0.186 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





