- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- BNC konektory Twist
- UHLOVÝ KONEKTOR BNC-W/SKR/KAT
UHLOVÝ KONEKTOR BNC-W/SKR/KAT
- Kompletné špecifikácie
UHLOVÝ KONEKTOR BNC-W/SKR/KATSkladom0,59 EUR0,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: BNC Uhlový konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Priemer kábla: max. 7.2 mm ;
| Typ konektora: | BNC Uhlový konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Krútenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 7.2 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Rozmery: | Ø 40 mm x 40 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




