- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- JACK type
- Zástrčky
- UHLOVÝ KONEKTOR JACK-W/3.5/S/KAT
UHLOVÝ KONEKTOR JACK-W/3.5/S/KAT
- Kompletné špecifikácie
UHLOVÝ KONEKTOR JACK-W/3.5/S/KATSkladom0,30 EUR0,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: JACK Uhlový konektor Ø 3.5 mm STEREO ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 5.5 mm ;
| Typ konektora: | JACK Uhlový konektor Ø 3.5 mm STEREO |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.5 mm |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| Rozmery: | 29 x 28 x 12 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




