- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS AT-UPS1000BK-RACK 1000 VA EAST
UPS AT-UPS1000BK-RACK 1000 VA EAST
- Kompletné špecifikácie
UPS AT-UPS1000BK-RACK 1000 VA EASTSkladom370,34 EUR301,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tvar výstupného napätia: čistá sínusoida ; Aktívny výkon: 900 W ; Zdanlivý výkon: 1000 VA ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 35 minút @ 200 W, 16 minút @ 400 W, 12 minút @ 500 W, 10 minút @ 600 W, 7.5 minúty @ 700 W, 6.5 minúty @ 800 W, 5.5 minúty @ 900 W ; Počet výstupov: 4 ks. IEC-320 C13 ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý, ukazovateľ preťaženia, Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Tvar výstupného napätia: | čistá sínusoida |
| Typ zdroja: | Online |
| Aktívny výkon: | 900 W |
| Zdanlivý výkon: | 1000 VA |
| Vstupné napätie: | 230 V AC ± 25 % |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 5 % |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Regulácia napätia: | ![]() |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | 4 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 4 hod |
| Akumulátor: | 3 x 12V/9Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 4 ks. IEC-320 C13 |
| Riadiaci softwér: | UPSmart (Windows 95/98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux) |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | 2 v 1 (Rack / Tower) |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ~ 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 11.4 kg |
| Rozmery: | 440 x 88 x 320 mm ; RACK 19", 2U |
| Výrobca / Značka: | EAST |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






