- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 10 kW
- UPS UT2200EG-FR/UPS 2200 VA CyberPower
UPS UT2200EG-FR/UPS 2200 VA CyberPower
- Kompletné špecifikácie
UPS UT2200EG-FR/UPS 2200 VA CyberPowerSkladom303,33 EUR246,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 1320 W ; Zdanlivý výkon: 2200 VA ; Akumulátor: 2 ks. 12 V / 9 Ah ; Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: 95 minút @ 60 W, 70 minút @ 90 W, 34 minút @ 200 W ; Počet výstupov: 4 ks. CEE 7/5 ; Signalizácia stavu práce: Diódy LED, Zvuková signalizácia ;
| Typ zdroja: | Line-interactive |
| Aktívny výkon: | 1320 W |
| Zdanlivý výkon: | 2200 VA |
| Vstupné napätie: | 167 V ... 295 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz (auto detekcia) |
| Výstupné napätie: | 230 V AC ± 10 % (aproximovaná sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 / 60 Hz ± 1 % |
| Doba prepínania: | 4 ms (typový) |
| Typická doba nabíjania batérie: | 8 hod |
| Akumulátor: | 2 ks. RBP0090 12 V / 9 Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 4 ks. CEE 7/5 |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | Tower |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % |
| Hmotnosť: | 10.69 kg |
| Rozmery: | 298 x 178 x 148 mm |
| Výrobca / Značka: | CyberPower |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




