- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Núdzový zdroj energie
- Zdroje UPS do 1 kW
- UPS VI-500/R1U 500 VA PowerWalker
UPS VI-500/R1U 500 VA PowerWalker
- Kompletné špecifikácie
UPS VI-500/R1U 500 VA PowerWalkerSkladom293,05 EUR238,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Aktívny výkon: 300 W ; Zdanlivý výkon: 500 VA ; Počet výstupov: 4 ks. ; Signalizácia stavu práce: LCD displej: pracovný režim, úroveň nabitia batérií, úroveň napätia vs/vý Zvuková signalizácia ;
| Aktívny výkon: | 300 W |
| Zdanlivý výkon: | 500 VA |
| Vstupné napätie: | 165 ... 290 V AC |
| Vstupná frekvencia: | 45 ... 55 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC (čistá sínusoida) |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz |
| Regulácia napätia: | ± 10 % |
| Regulácia frekvencie: | ![]() |
| Doba prepínania: | max. 4 ms |
| Doba nabíjania (do úrovne 90%): | 8 hod |
| Akumulátor: | 2 x 6V/7Ah |
| Odhadovaná doba prevádzky na akumulátor: | |
| Počet výstupov: | 4 ks. Zásuvka IEC320 C13 |
| Riadiaci softwér: | PowerMaster |
| Ochrany: | |
| Signalizácia stavu práce: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Určenie: | |
| Typ puzdra: | RACK |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | 0 °C ... 40 °C / 0 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 7.76 kg |
| Rozmery: | 435 x 235 x 44 mm ; RACK 19", 1U |
| Výrobca / Značka: | PowerWalker |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





