- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 5V ... 9V
- USB MAINS CHARGER MCE-479B MACLEAN ENERGY
USB MAINS CHARGER MCE-479B MACLEAN ENERGY
- Kompletné špecifikácie
USB MAINS CHARGER MCE-479B MACLEAN ENERGYSkladom6,02 EUR4,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 100 ... 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC - 1 výstup, 5 V DC - 2 výstup, 5 V DC - 3 výstup ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.5 A - 1 výstup, 2.1 A - 2 výstup, 2.1 A - 3 výstup ; Výstup: 3 x USB-A ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 3.0 - rýchle nabíjanie ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 100 ... 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | |
| Výstupný prúd: | |
| Výstupný výkon: | 18 W |
| Výstup: | 3 x USB-A ( 1 x Quick Charge 3.0, 2 x 2.1 A ) |
| Ochrany: | Multi-stage protection system for charging devices |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Rozmery: | 88 x 49 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | MACLEAN ENERGY |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




