- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory a príslušenstvo KEYSTONE
- USB Chargers
- USB NABÍJAČKA FX-USB-C-FC/B KEYSTONE
USB NABÍJAČKA FX-USB-C-FC/B KEYSTONE
- Kompletné špecifikácie
USB NABÍJAČKA FX-USB-C-FC/B KEYSTONESkladom18,00 EUR14,64 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupné napätie: 110 - 240 V AC ; Výstupné napätie: 5 / 9 / 12 V DC ; Výstupný prúd: 3 / 2 / 1.5 A ; Výstup: USB-C ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Vstupné napätie: | 110 - 240 V AC |
| Vstupná frekvencia striedavého prúdu: | 50 / 60 Hz |
| Výstupné napätie: | 5 / 9 / 12 V DC |
| Výstupný prúd: | 3 / 2 / 1.5 A |
| Výstupný výkon: | max. 20 W |
| Výstup: | USB-C |
| Účinnosť: | ≤ 86 % |
| Ochrany: | Preťažené, Protiskratový, Proti prepätiu, Prehriatie |
| Vybrané vlastnosti: | rýchle nabíjanie |
| Typ puzdra: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 22 x 44 x 45 mm (W x H x D) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




