- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Iné napájacie adaptéry
- VIDEO TRANSMITER A NAPÁJANIE PO KONCENTRICKOM KÁBLI POC-H201
VIDEO TRANSMITER A NAPÁJANIE PO KONCENTRICKOM KÁBLI POC-H201
- Kompletné špecifikácie
VIDEO TRANSMITER A NAPÁJANIE PO KONCENTRICKOM KÁBLI POC-H201Skladom24,82 EUR20,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Druh zariadenia: Aktívne ; Štandard: AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS @ 1080p ; Počet kanálov: 1 Video 1 DC ;
| Druh zariadenia: | Aktívne |
| Štandard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS @ 1080p |
| Počet kanálov: | 1 Video 1 DC |
| Dosah prenosu videa: | 400 m RG59 |
| Vstupné napätie: | 24 ... 36 V DC - (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Výstupné napätie: | 12 V max. 0.75 A DC |
| Typ koaxiálnej zásuvky: | BNC Jednoduchá zásuvka Video BNC Zástrčka na kábli Video 2.1 / 5.5 mm Zásuvka DC BNC Jednoduchá zásuvka Video BNC Zástrčka na kábli Video 2.1 / 5.5 mm Konektor DC |
| Hmotnosť: | 0.063 kg |
| Rozmery: | 94 x 30 x 24 mm |
| Vzdialenosť zasielania napájania DC 12V: | Napájanie 24V DC : Napájanie 36V DC : |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




