- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Lišta DIN
- VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR DRU-24V40ABN
VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR DRU-24V40ABN
- Kompletné špecifikácie
VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR DRU-24V40ABNSkladom85,46 EUR69,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájacie napätie: 24 ... 28 V DC ; Výstupné napätie: 23 ... 28 V DC ; Maximálny prúd: 40 A ; Podpora batérie: 24V/7.5Ah, 24V/12Ah, 24V/15Ah ; Typ puzdra: DIN ;
| Napájacie napätie: | 24 ... 28 V DC |
| Výstupné napätie: | 23 ... 28 V DC |
| Maximálny prúd: | 40 A |
| Nastavenie výstupného napätia: | ![]() |
| Nabíjací prúd batérie: | 2 A ± 1 A |
| Podpora batérie: | 24V/7.5Ah, 24V/12Ah, 24V/15Ah |
| Účinnosť: | > 70 % |
| Ochrany: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 60 °C / 20 % ... 90 % |
| Typ puzdra: | DIN |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 50 x 121 x 117 mm |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





