- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájanie 24 V
- Vyrovnávacie zdroje 24V
- VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR PMU-27V155WCCA Delta Electronics
VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR PMU-27V155WCCA Delta Electronics
- Kompletné špecifikácie
VYROVNÁVACÍ ADAPTÉR PMU-27V155WCCA Delta ElectronicsSkladom58,77 EUR47,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výstupné napätie: 27.6 V DC 27.1 V DC ; Nastavenie výstupného napätia: 24 ... 28 V ; Maximálne zaťaženie: 4 A ; Výstupný výkon: 151 W ;
| Druh adaptéra: | Impulzový |
| Napájacie napätie: | 100 ... 120 V, 200 ... 240 V AC |
| Výstupné napätie: | 27.6 V DC 27.1 V DC |
| Nastavenie výstupného napätia: | 24 ... 28 V |
| Maximálne zaťaženie: | 4 A |
| Výstupný výkon: | 151 W |
| Počet výstupov: | 1 ks. |
| Ochrany: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -20 °C ... 70 °C / 5 % ... 95 % |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 178 x 97 x 37.5 mm |
| Výrobca / Značka: | Delta Electronics |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





