- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- Ostatné zásuvky
- VÝVOD REPRODUKTORA LE-753172 Valena Life LEGRAND
VÝVOD REPRODUKTORA LE-753172 Valena Life LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
VÝVOD REPRODUKTORA LE-753172 Valena Life LEGRANDSkladom12,60 EUR10,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; Určenie: Reproduktorový kábel ; Počet výstupov: 2 x 4 mm² (skrutková svorka) ;
| Montáž: | Ø 60 mm (krabica pod omietku), Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Určenie: | Reproduktorový kábel |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Počet výstupov: | 2 x 4 mm² (skrutková svorka) |
| Vybrané vlastnosti: | Výrobok má transparentný protiprachový kryt |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




