- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- WORKSHOP POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13297/5M (5 SLOTOV) 5.0 m ORNO
WORKSHOP POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13297/5M (5 SLOTOV) 5.0 m ORNO
- Kompletné špecifikácie
WORKSHOP POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13297/5M (5 SLOTOV) 5.0 m ORNOSkladom22,49 EUR18,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V AC / 50 Hz ; Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/230V CEE 7/5 ; Prierez kábla: 3 x 1.5 mm² ; Dĺžka kábla: 5.0 m ; Kryt: Plast ; Bezpečnostná trieda: IP44 ; Farba: Čierny ; Výrobca / Značka: ORNO ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek s ochranným kontaktom 16A/230V CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 5.0 m |
| Kryt: | Plast |
| Bezpečnostná trieda: | IP44 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| Rozmery: | 350 x 72 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





