- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Napájacie, predlžovacie lišty
- Napájacie, predlžovacie lišty
- WORKSHOP POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13299/5M (4 ZÁSUVKY) 5.0 m ORNO
WORKSHOP POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13299/5M (4 ZÁSUVKY) 5.0 m ORNO
- Kompletné špecifikácie
WORKSHOP POWER DISTRIBUTION UNIT OR-AE-13299/5M (4 ZÁSUVKY) 5.0 m ORNOSkladom20,22 EUR16,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Menovité napätie: 220 ... 240 V AC / 50 Hz ; Celkový maximálny prúd: 16 A ; Maximálne celkové zaťaženie: 3680 W ; Počet zásuviek: 4 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5 ; Prierez kábla: 3 x 1.5 mm² ; Dĺžka kábla: 5.0 m ; Kryt: Plast ; Bezpečnostná trieda: IP44 ; Farba: Čierny ; Výrobca / Značka: ORNO ;
| Menovité napätie: | 220 ... 240 V AC / 50 Hz |
| Celkový maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 3680 W |
| Počet zásuviek: | 4 zásuvky s ochranným kontaktom 16A/250V CEE 7/5 |
| Poistka: | ![]() |
| Vypínač: | ![]() |
| Prierez kábla: | 3 x 1.5 mm² |
| Dĺžka kábla: | 5.0 m |
| Kryt: | Plast |
| Bezpečnostná trieda: | IP44 |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| Rozmery: | 170 x 70 x 73 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





