- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- BNC konektory zatláčacie
- ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA BNC-W/CRIMP-RG59*P100
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA BNC-W/CRIMP-RG59*P100
- Kompletné špecifikácie
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA BNC-W/CRIMP-RG59*P100Skladom44,49 EUR36,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: BNC Trieda kábla ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.0 mm ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | BNC Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 7.0 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | Ø 14 mm x 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




