- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- BNC konektory zatláčacie
- ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA BNC-W/ZAC-RG59*P25
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA BNC-W/ZAC-RG59*P25
- Kompletné špecifikácie
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA BNC-W/ZAC-RG59*P25Skladom9,10 EUR7,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 25 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: BNC Trieda kábla ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 5.9 mm ;
| V balení: | 25 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | BNC Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Zaisťovanie / Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.9 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | Ø 14 mm x 28 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




