- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Konektor 50 Ω
- Typ N
- ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA N-W/ZAC.H-1000
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA N-W/ZAC.H-1000
- Kompletné špecifikácie
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA N-W/ZAC.H-1000Skladom4,59 EUR3,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "N" Konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Priemer kábla: max. 10.3 mm ;
| Typ konektora: | "N" Konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 10.3 mm |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




