- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Konektor 50 Ω
- Typ TNC
- ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA TNC-W-RP/ZAC.H-155
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA TNC-W-RP/ZAC.H-155
- Kompletné špecifikácie
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA TNC-W-RP/ZAC.H-155Skladom2,40 EUR1,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: TNC Konektor RP ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Priemer kábla: max. 6.1 mm ;
| Typ konektora: | TNC Konektor RP |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 6.1 mm |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





