- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Konektor 50 Ω
- Typ UHF
- ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA UHF(UC1)-W/ZAC-RG58
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA UHF(UC1)-W/ZAC-RG58
- Kompletné špecifikácie
ZAKLAPÁVACIA ZÁSTRČKA UHF(UC1)-W/ZAC-RG58Skladom3,15 EUR2,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: UHF UC-1 Konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Zaisťovanie ; Priemer kábla: 4.5 ... 5.5 mm ;
| Typ konektora: | UHF UC-1 Konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Materiál: | Mosadz (pokrytá niklom), The pin is gold plated |
| Príklad použitia: | RG-58 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.014 kg |
| Rozmery: | Ø 18 mm x 35 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




