- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- Zásuvky
- ZÁSTRČKA BNC-G/65-PLAST ZASKRUTKOVANÉ
ZÁSTRČKA BNC-G/65-PLAST ZASKRUTKOVANÉ
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA BNC-G/65-PLAST ZASKRUTKOVANÉSkladom0,46 EUR0,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: BNC Zásuvka ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 6.5 mm ;
| Typ konektora: | BNC Zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Lisovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 6.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | Ø 13 x 55 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





