- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- BNC konektory Twist
- ZÁSTRČKA BNC-W/55-HAND*P10
ZÁSTRČKA BNC-W/55-HAND*P10
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA BNC-W/55-HAND*P10Skladom4,39 EUR3,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 10 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: BNC Trieda kábla ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 5.5 mm ;
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | BNC Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | ![]() |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.011 kg |
| Rozmery: | Ø 14 mm x 36 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





