- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- BNC konektory Twist
- ZÁSTRČKA BNC-W/70-HAND
ZÁSTRČKA BNC-W/70-HAND
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA BNC-W/70-HANDSkladom0,56 EUR0,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Konektor BNC naskrutkovaný na koncentrický kábel; Priemer kábla: max. 7.0 mm ;
| Typ konektora: | BNC Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | ![]() |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 7.0 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Príklad použitia: | |
| Materiál: | Kov |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.010 kg |
| Rozmery: | Ø 14 mm x 35 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






