- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- BNC konektory Twist
- ZÁSTRČKA BNC-W/SKR-PLAST*P100
ZÁSTRČKA BNC-W/SKR-PLAST*P100
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA BNC-W/SKR-PLAST*P100Skladom31,10 EUR25,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: BNC Trieda kábla ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.2 mm ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | BNC Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Krútenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 7.2 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.010 kg |
| Rozmery: | Ø 15 mm x 55 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




