- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ CINCH (RCA)
- Zástrčky
- ZÁSTRČKA CINCH-W/MET-V2
ZÁSTRČKA CINCH-W/MET-V2
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA CINCH-W/MET-V2Skladom0,49 EUR0,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: CINCH Konektor ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 5.9 mm ;
| Typ konektora: | CINCH Konektor |
| Farba: | Čierny |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.9 mm |
| Materiál: | Kov |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Veľmi jednoduchá a rýchla montáž |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | Ø 10 x 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






