- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F zástrčky Twist
- ZÁSTRČKA F/5.2-CFS
ZÁSTRČKA F/5.2-CFS
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA F/5.2-CFSSkladom0,47 EUR0,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "F" Trieda kábla ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 5.2 mm ;
| Typ konektora: | "F" Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Skrutkované |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | ![]() |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.2 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | Ø 11 mm x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





