- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Napájanie
- Zásuvky napájania, zástrčky, káble
- ZÁSTRČKA GT-L*P100
ZÁSTRČKA GT-L*P100
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA GT-L*P100Skladom36,34 EUR29,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Ø 2.1 / 5.5 mm Jednoduchá zásuvka ; Pripevňovanie vodiča: Pájkovanie ; Dĺžka káblu: 0.21 m ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Ø 2.1 / 5.5 mm Jednoduchá zásuvka |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Dĺžka káblu: | 0.21 m |
| Určenie: | Elektrický kábel |
| Materiál: | PET |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | Prúd : max. 500 mA |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




