- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- IEC antenna connector
- Zástrčky
- ZÁSTRČKA IEC-W/SKR-113 CABELCON
ZÁSTRČKA IEC-W/SKR-113 CABELCON
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA IEC-W/SKR-113 CABELCONSkladom1,35 EUR1,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: IEC Trieda kábla ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.5 mm ;
| Typ konektora: | IEC Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | min. 4.9 mm max. 5.1 mm |
| Priemer kábla: | max. 7.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | Ø 14 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | CABELCON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





