- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- JACK type
- Zásuvky
- ZÁSTRČKA JACK-G/S
ZÁSTRČKA JACK-G/S
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA JACK-G/SSkladom0,35 EUR0,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: JACK Zásuvka Ø 3.5 mm STEREO ; Určenie: Mikrofónový kábel ;
| Typ konektora: | JACK Zásuvka Ø 3.5 mm STEREO |
| Pripevňovanie obrazovky: | káblová svorka |
| Pripevňovanie vodiča: | káblová svorka |
| Určenie: | Mikrofónový kábel |
| Materiál: | Plast |
| Vybrané vlastnosti: | Solídne prevedenie |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | 12 x 18 x 37 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




