- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- JACK type
- Zástrčky
- ZÁSTRČKA JACK-W/2.5/M/MET
ZÁSTRČKA JACK-W/2.5/M/MET
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA JACK-W/2.5/M/METSkladom0,31 EUR0,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Zástrčka Jack, Ø 2.5 mm MONO ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 4.5 mm ;
| Typ konektora: | Zástrčka Jack - Trieda kábla, Ø 2.5 mm MONO |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 4.5 mm |
| Materiál: | Kov |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| Rozmery: | Ø 9 x 45 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




