- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Konektor 50 Ω
- Typ N
- ZÁSTRČKA N-G/ZAC.H-1000
ZÁSTRČKA N-G/ZAC.H-1000
- Kompletné špecifikácie
ZÁSTRČKA N-G/ZAC.H-1000Skladom4,28 EUR3,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "N" Zásuvka ; Pripevňovanie obrazovky: Zaisťovanie ; Pripevňovanie vodiča: Pájkovanie ; Priemer kábla: max. 10.3 mm ;
| Typ konektora: | "N" Zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Pájkovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 10.3 mm |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.019 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





