- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinkyZÁSUVKA IEC GJS
- Kompletné špecifikácie
ZÁSUVKA IEC GJSSkladom0,18 EUR0,15 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: IEC Zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Priemer kábla: max. 7.0 mm ;
| Typ konektora: | IEC Zásuvka |
| Farba: | Čierny |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Zaisťovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Krútenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 7.0 mm |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | Ø 15 x 50 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





