- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- IEC antenna connector
- Zásuvky
- ZÁSUVKA IEC IEC-GK/SKR-113
ZÁSUVKA IEC IEC-GK/SKR-113
- Kompletné špecifikácie
ZÁSUVKA IEC IEC-GK/SKR-113Skladom3,20 EUR2,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: IEC Rohová zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora: Krútenie ; Priemer kábla: max. 7.5 mm ;
| Typ konektora: | IEC Rohová zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Krútenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | min. 4.9 mm max. 5.1 mm |
| Priemer kábla: | max. 7.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| Rozmery: | 39 x 23 x 14 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





