- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- IEC antenna connector
- Zásuvky
- ZÁSUVKA IEC WPG-307
ZÁSUVKA IEC WPG-307
- Kompletné špecifikácie
ZÁSUVKA IEC WPG-307Skladom1,48 EUR1,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: IEC Zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora; Priemer kábla: min. 6.6 mm max. 6.9 mm ;
| Typ konektora: | IEC Zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | ![]() |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | min. 6.6 mm max. 6.9 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | Ø 13 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | TELMOR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






