- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- Meter Boards
- 1/3-PHASE METER BOARD TL-1/2FZ/EPN UNIVERSAL Elektro-Plast Nasielsk
1/3-PHASE METER BOARD TL-1/2FZ/EPN UNIVERSAL Elektro-Plast Nasielsk
- Kompletné špecifikácie
1/3-PHASE METER BOARD TL-1/2FZ/EPN UNIVERSAL Elektro-Plast NasielskSkladom2,39 EUR1,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Povrchové ; Tepelná odolnosť: 650 °C ; Menovité napätie: 400 V ; Rozmery: 334 x 201 x 13 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Materiál prevedenia: | Plast ( Polystyrene ) |
| Farba: | RAL9003 ( Biela ) |
| Tepelná odolnosť: | 650 °C |
| Menovité napätie: | 400 V |
| Index of Protection: | IP20 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | PN-EN 62208:2011, PN-EN 60670-24:2013 |
| Hmotnosť: | 0.268 kg |
| Rozmery: | 334 x 201 x 13 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





