- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzacie skrine a elektromerové skrine
- Rozvádzače
- 12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ EDB-12-SI
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ EDB-12-SI
- Kompletné špecifikácie
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ EDB-12-SINie je skladom8,33 EUR6,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: max. 12 x 1 rad ; Index of Protection: IP50 ; Rozmery: 256 x 200 x 95 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | max. 12 x 1 rad |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : 2 ks. : 5 x Ø 5 mm |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP50 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.555 kg |
| Rozmery: | 256 x 200 x 95 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






