- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-1X12/NT/B/EPN Elektro-Plast
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-1X12/NT/B/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-1X12/NT/B/EPN Elektro-PlastNie je skladom25,18 EUR20,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 12 x 1 rad ; Index of Protection: IP40 ; Rozmery: 298 x 198 x 96 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 x 1 rad, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| Rozmery: | 298 x 198 x 96 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






