- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-135421 Practibox S LEGRAND
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-135421 Practibox S LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-135421 Practibox S LEGRANDSkladom27,18 EUR22,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 12 x 1 rad ; Index of Protection: IP40 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK07 ; Rozmery: 328 x 236 x 110 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 x 1 rad, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | 2 ks. : 5 x 16 mm² + 5 x 10 mm² |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 61439-3 |
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| Rozmery: | 328 x 236 x 110 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





