- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-602431 RWN LEGRAND
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-602431 RWN LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
12-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-602431 RWN LEGRANDSkladom65,68 EUR53,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 12 + 1 x 1 rad ; Index of Protection: IP40 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK07 ; Rozmery: 350 x 335 x 93 mm, 330 x 305 x 87 mm - podomietková skrinka ;
| Spôsob montáže: | Pod omietkové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 + 1 x 1 rad, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | 2 x ( 2 x 10 mm² + 4 x 6 mm² ) 1 x ( 6 x 16 mm² + 6 x 10 mm² ) |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Zhoda s normami: | PN-EN 60439-3, IEC/EN 61439-3 |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| Rozmery: | 350 x 335 x 93 mm , 330 x 305 x 87 mm - podomietková skrinka |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






