- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 18-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137366 Practibox S LEGRAND
18-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137366 Practibox S LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
18-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137366 Practibox S LEGRANDSkladom27,09 EUR22,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 18 x 1 rad ; Vybrané vlastnosti: Max. prúd : 63 A ; Index of Protection: IP40 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK07 ; Rozmery: 436 x 235 x 104 mm, 415 x 220 x 72 mm - podomietková skrinka ;
| Spôsob montáže: | Pod omietkové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 18 x 1 rad, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 60670-24, IEC/EN 61439-3 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 1.05 kg |
| Rozmery: | 436 x 235 x 104 mm , 415 x 220 x 72 mm - podomietková skrinka |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





