- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 18-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137426 Practibox S LEGRAND
18-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137426 Practibox S LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
18-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137426 Practibox S LEGRANDSkladom28,37 EUR23,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 18 x 1 rad ; Index of Protection: IP40 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK07 ; Rozmery: 436 x 236 x 107 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 18 x 1 rad, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | 1 ks. N : 1 x 25 mm² + 12 x 16 mm² , 1 ks. PE : 1 x 25 mm² + 12 x 16 mm² |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 60670-24, IEC/EN 61439-3 |
| Hmotnosť: | 1.15 kg |
| Rozmery: | 436 x 236 x 107 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





