- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-MEDIA-2X12/PT/W/EPN Elektro-Plast
24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-MEDIA-2X12/PT/W/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-MEDIA-2X12/PT/W/EPN Elektro-PlastSkladom47,50 EUR38,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 12 x 2 radu ; Index of Protection: IP40 ; Rozmery: 310 x 350 x 103 mm ;
| Spôsob montáže: | Pod omietkové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 x 2 radu, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybavenie: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Hmotnosť: | 1.56 kg |
| Rozmery: | 310 x 350 x 103 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






