- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ MSF-2X12/PT/W/EPN Elektro-Plast
24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ MSF-2X12/PT/W/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
24-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ MSF-2X12/PT/W/EPN Elektro-PlastSkladom75,00 EUR60,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 12 + 2 x 2 radu ; Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: 125 mm ; Vybrané vlastnosti: Metal doors Possibility of installation in both hollow walls (plasterboard) and brick walls ; Index of Protection: IP30 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK05 ; Rozmery: 478 x 358 x 94 mm ;
| Spôsob montáže: | Pod omietkové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 12 + 2 x 2 radu, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | 125 mm |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : |
| Materiál prevedenia: | Plast + Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP30 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK05 |
| Zhoda s normami: | PN-EN 62208:2011, PN-EN 60670-24:2013 |
| Hmotnosť: | 3.16 kg |
| Rozmery: | 478 x 358 x 94 mm , 450 x 330 x 91 mm - podomietková skrinka |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





