- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- Meter Boards
- 3-PHASE METER BOARD TL-3FZ+ZB/EPN Elektro-Plast Nasielsk
3-PHASE METER BOARD TL-3FZ+ZB/EPN Elektro-Plast Nasielsk
- Kompletné špecifikácie
3-PHASE METER BOARD TL-3FZ+ZB/EPN Elektro-Plast NasielskSkladom10,75 EUR8,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 9 x 1 rad ; Index of Protection: IP20 ; Rozmery: 524 x 200 x 95 mm (Distribution cabinet with board) ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 9 x 1 rad |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : |
| Materiál prevedenia: | Plast ( Polystyrene ) |
| Farba: | RAL9003 ( Biela ) |
| Tepelná odolnosť: | 650 °C |
| Menovité napätie: | 400 V |
| Index of Protection: | IP20 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | PN-EN 62208:2011, PN-EN 60670-24:2013 |
| Hmotnosť: | 0.760 kg |
| Rozmery: | 524 x 200 x 95 mm (Distribution cabinet with board) 210 x 195 x 95 mm (Distribution cabinet) |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





