- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- Meter Boards
- 3-PHASE METER BOARD TL-3FZ/EPN Elektro-Plast Nasielsk
3-PHASE METER BOARD TL-3FZ/EPN Elektro-Plast Nasielsk
- Kompletné špecifikácie
3-PHASE METER BOARD TL-3FZ/EPN Elektro-Plast NasielskSkladom2,76 EUR2,24 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Povrchové ; Tepelná odolnosť: 650 °C ; Menovité napätie: 400 V ; Rozmery: 327 x 199 x 25 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Materiál prevedenia: | Plast ( Polystyrene ) |
| Farba: | RAL9003 ( Biela ) |
| Tepelná odolnosť: | 650 °C |
| Menovité napätie: | 400 V |
| Index of Protection: | IP20 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | PN-EN 62208:2011, PN-EN 60670-24:2013 |
| Hmotnosť: | 0.220 kg |
| Rozmery: | 327 x 199 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





