- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 54-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137378 Practibox S LEGRAND
54-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137378 Practibox S LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
54-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-137378 Practibox S LEGRANDSkladom102,67 EUR83,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 18 x 3 radu ; Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: 150 mm ; Priehľadné dvere; Vybrané vlastnosti: Max. prúd : 125 A ; Index of Protection: IP40 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK07 ; Rozmery: 430 x 615 x 105 mm, 420 x 535 x 85 mm - podomietková skrinka ;
| Spôsob montáže: | Pod omietkové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 18 x 3 radu, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | 150 mm |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : |
| Materiál prevedenia: | Samozhasnuteľný plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 60670-24, IEC/EN 61439-3 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 2.78 kg |
| Rozmery: | 430 x 615 x 105 mm , 420 x 535 x 85 mm - podomietková skrinka |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





