- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 72-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-337223 XL3 S 160 LEGRAND
72-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-337223 XL<sup>3</sup> S 160 LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
72-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ LE-337223 XL<sup>3</sup> S 160 LEGRANDSkladom439,02 EUR356,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 24 x 3 radu ; Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: 150 mm ; Vybrané vlastnosti: Max. prúd : 160 A ; Index of Protection: IP30 (bez dverí) IP40 (s dvermi) ; Trieda mechanickej odolnosti: IK04 (bez dverí) IK07 (s dvermi) ; Rozmery: 665 x 660 x 135 mm, 595 x 590 x 135 mm - podomietková skrinka ;
| Spôsob montáže: | Pod omietkové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 24 x 3 radu |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | 150 mm |
| Priehľadné dvere: | (nie je súčasťou balenia) |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | Kryty : 1 x 3R |
| Materiál prevedenia: | Oceľ |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | |
| Trieda mechanickej odolnosti: | |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 61439-1, IEC/EN 61439-3, IEC 60695-2-1 |
| Prevádzková teplota: | -5 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 13.56 kg |
| Rozmery: | 665 x 660 x 135 mm , 595 x 590 x 135 mm - podomietková skrinka |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




