- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Rozvádzače
- 8-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-1X8/NT/W/EPN Elektro-Plast
8-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-1X8/NT/W/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
8-MODULOVÝ NAOMIETKOVÝ ROZVÁDZAČ ELEGANT-1X8/NT/W/EPN Elektro-PlastSkladom12,95 EUR10,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet pripevňovaných modulov: 8 x 1 rad ; Index of Protection: IP40 ; Rozmery: 196 x 196 x 91 mm ;
| Spôsob montáže: | Povrchové |
| Počet pripevňovaných modulov: | 8 x 1 rad, 17.5 mm |
| Vzdialenosť medzi konzolami TH 35: | ![]() |
| Priehľadné dvere: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Vybavenie: | Pripojovacie lišty : |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Zhoda s normami: | IEC/EN 62208, IEC/EN 60670-24 |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 196 x 196 x 91 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






