- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Elektroinštalačný materiál
- Príslušenstvo
- ANALÓGOVÝ ČASOVAČ OR-PRE-443 ORNO
ANALÓGOVÝ ČASOVAČ OR-PRE-443 ORNO
- Kompletné špecifikácie
ANALÓGOVÝ ČASOVAČ OR-PRE-443 ORNOSkladom7,24 EUR5,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálny prúd: 16 A ; Maximálne zaťaženie: 3680 W ; Vybrané vlastnosti: Nastavenie času zapínania a vypínania elektrických zariadení ;
| Druh zariadenia: | Analógový časovač |
| Maximálny prúd: | 16 A |
| Maximálne zaťaženie: | 3680 W |
| Rozsah odmeriavania času: | 15 minút ... 24 hod |
| Maximálny čas odpočítavania: | 24 hod |
| Vybrané vlastnosti: | Nastavenie času zapínania a vypínania elektrických zariadení |
| Kryt: | Plast |
| Bezpečnostná trieda: | IP20 |
| Typ zásuvky: | 2P+Z, Typ E |
| Napájanie: | 230 V AC, 50 Hz |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 126 x 72 x 85 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




