- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Zabudované predzosilňovače – doskové
- ANTÉNNY PREDZOSILŇOVAČ LNA-177 5-48 28dB
ANTÉNNY PREDZOSILŇOVAČ LNA-177 5-48 28dB
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY PREDZOSILŇOVAČ LNA-177 5-48 28dBSkladom11,62 EUR9,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Doskový širokopásmový zosilňovač pre anténny box; Kanály: 5 - 12, 21 - 48 ; Zosilenie : 14 ... 28 dB ;
| Rozsah: | 174 MHz ... 694 MHz |
| Kanály: | 5 - 12 , 21 - 48 |
| Zosilenie : | 14 ... 28 dB |
| Zosilenie K5 - K12: | 14 dB ... 15 dB (zvýšenie) |
| Zosilenie K21 - K48: | 22 dB ... 28 dB (zvýšenie) |
| Počet výstupov [typy konektorov]: | 1 ks. (konektor F) |
| Počet vstupov [typy konektorov]: | 1 ks. (svorky antény) |
| Maximálna úroveň výstupu: | 98 dBµV |
| Vlnenie: | |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 300 Ω / 75 Ω |
| Vybrané vlastnosti: | Zabudovaný filter GSM / LTE |
| Napájanie: | 12 V / 55 mA po anténnom káble |
| Tienenie: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 55 x 40 x 12 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





