- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná a satelitná televízia
- Zosilňovače
- Zabudované predzosilňovače – doskové
- ANTÉNNY PREDZOSILŇOVAČ LNA-188 6-60 30dB
ANTÉNNY PREDZOSILŇOVAČ LNA-188 6-60 30dB
- Kompletné špecifikácie
ANTÉNNY PREDZOSILŇOVAČ LNA-188 6-60 30dBSkladom12,49 EUR10,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Doskový širokopásmový zosilňovač pre anténny box; Kanály: 6 - 12 21 - 60 ; Zosilenie : 13 ... 30 dB ;
| Rozsah: | 174 MHz ... 790 MHz |
| Kanály: | 6 - 12 21 - 60 |
| Zosilenie : | 13 ... 30 dB |
| Zosilnenie CH6 - CH12: | 13 dB ... 15 dB |
| Zosilenie K21 - K43: | 25 dB ... 30 dB |
| Zosilenie K43 - K55: | 30 dB |
| Zosilenie K55 - K60: | 30 dB ... 20 dB |
| Počet výstupov [typy konektorov]: | 1 ks. (konektor F) |
| Počet vstupov [typy konektorov]: | 1 ks. (svorky antény) |
| Maximálna úroveň výstupu: | 98 dBµV |
| Vlnenie: | |
| Impedancia vstupu/výstupu: | 300 Ω / 75 Ω |
| Napájanie: | 12 V / 55 mA po anténnom káble |
| Tienenie: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 55 x 40 x 12 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





